Asi každý z nás již zažil nerovnováhu ve fyzickém těle, která se v krajním případě projevila formou různých ne-mocí nebo nějakým jiným zdánlivě neurčitým způsobem.  Ale ne každý z nás si zkusil nastavit harmonii v těle a mysli a přispět tím k vyléčení různých disharmonií formou léčivých termálních pramenů. Je čas to změnit.

Navštivte s námi Maďarsko - zemi kouzelných léčivých vod a termálních pramenů. Pojďte si vyzkoušet pozitivní léčivé účinky termální vody. Tato blahodárná léčivá termální voda pomáhá a podporuje léčbu a obnovu  pohybového ústrojí, uklidní mysl a nervovou soustavu, usnadňuje fyzickou i psychickou rekonvalescenci, léčivě působí na ženské záležitosti, všeobecně má celkově prospěšný účinek na lidský organismus. Termální léčivé vody mají příznivý vliv na naši harmonizaci na všech úrovních. S námi se dostanete na výjimečná místa, kde vaše tělo načerpá sílu a energii do života a mysl si odnese emoce a zážitky, díky tomu bude znovu nastolena harmonie a klid ve vašem životě. Vybrat si můžete z našich balíčků nebo Vám můžeme sestavit léčebné procedury, zábaly, rehabilitační cvičení, terapie přímo pro Vás. Stačí nás kontaktovat nebo nás navštívit.

Léčebný pobyt na míru
Cena od: 15900 Kč
Dny:7 Doprava:Auto
Formování postavy
Cena od: 15900 Kč
Dny:7 Doprava:Auto
Detox v termálu
Cena od: 15900 Kč
Dny:7 Doprava:Auto
Zdravá záda
Cena od: 15900 Kč
Dny:7 Doprava:Auto

Cestujte s námi a užívejte si posvátné chvíle vaší dovolené.

Maďarské termální lázně, wellness, SPA, masáže, hluboká relaxace a uvolnění, léčebné pobyty, maďarská kuchyně a degustace kvalitního vína, to vše jen pro Vás. Cestovní kancelář na Maďarsko.

TEL: +420 702 99 00 99


DESTINACE