Vaše dovolená v Maďarsku jinak !

Jsme cestovní kancelář ELYSIUM TRAVEL specialisté na dovolenou v Maďarsku. S naší maďarskou národností a rodným jazykem máme výhody, které jsme v průběhu 20 let cestování po Maďarsku využili. Nabyli jsme plno zkušeností a díky tomu Vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby. Měli jsme čas vyzkoušet spoustu lázní, hotelů, restaurací a navštívit mnoho zajímavých míst. Vše jsme si sami ověřili a vyzkoušeli tak, abychom Vám mohli nabízet jen to nejlepší z Maďarska. Vy si tak můžete užít autentické zážitky, a to vše v rodinné atmosféře, můžete si vychutnávat pravé chutě z této nádherné krajiny. Ať už se jedná o úžasné termální lázně zaměřené na léčení a harmonizaci těla a mysli, odpočinek, relaxaci, nebo o poznání pravé maďarské kultury. Při tom všem si budete pochutnávat při kulinářských zážitcích v podobě kvalitních vín a chutných pokrmů. Vždy budete mít dobrý pocit, že jste na správním místě pro Vaše posvátné chvíle své dovolené.  

Naše cestovní kancelář nenabízí komerční pobyty, ale pravou tradici. Nejsme zaměřeni na kvantitu, ale na kvalitu. Jsme schopni organizovat zájezdy na míru pro jednotlivce, páry, rodiny nebo skupiny.

Léčivou sílu vody nám darovala sama příroda a my Vám pomůžeme najít cestu k těmto krásným a kouzelným místům. Přírodní léčivé prameny a termální lázně přispějí k harmonizaci Vašeho zdraví, načerpáte novou sílu do života. Zažijete opravdové uvolnění na všech úrovních Vašeho těla i mysli. My Vám pomůžeme najít to nejlepší místo, které bude mít ten nejlepší prospěch pro Vaše zdraví, odpočinek a relaxaci.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, ať už se jedná o rodinu, skupinu, zdravotní nebo sociální zařízení. Vaši dovolenou připravujeme s láskou a radostí, můžete se na nás spolehnout. Věříme, že s námi prožijete krásné chvíle své dovolené.

Cestovní kancelář ELYSIUM TRAVEL

Cestujte s námi a užívejte si posvátné chvíle vaší dovolené.

Maďarské termální lázně, wellness, SPA, masáže, hluboká relaxace a uvolnění, léčebné pobyty, maďarská kuchyně a degustace kvalitního vína, to vše jen pro Vás. Cestovní kancelář na Maďarsko.

TEL: +420 702 99 00 99


DESTINACE