Relaxační pobyt - Romantika v EGRU

DO MAĎARSKA CESTUJETE BEZ ROUŠEK, BEZ TESTU, BEZ OMEZENÍ. 

Zažijte pravou romantiku a nádherné chvíle v krásném městě Eger. Ubytování v rodinném penzionu s místní atmosférou a tradiční maďarskou kuchyní přímo v údolí krásných žen. Pár metrů od penzionu se rozprostírá více než 40 tradičních vinných sklípků jeden vedle druhého, kde si můžete vychutnat pravé kvalitní maďarské víno přímo od místních vinařů. Vozem 10 minut od penzionu jsou troje termální lázně s osobitou nabídkou a je jenom na Vás, kam se vydáte. Svého partnera zcela jistě okouzlíte při nočním koupání pod hvězdami s teplou léčivou vodou, společnými masážemi nebo klasickou tureckou masáží haman. Vše je jenom na Vás. My Vám poradíme a zajistíme vše dle Vašich představ a přání. Vy si budete jenom společně užívat nádherné a romantické chvíle.

Individuální zájezd na míru dle přání zákazníka. Nabídneme Vám to nejlepší, co jsme sami v této oblasti za 20 let zažili. Délku pobytu a program zájezdu sestavíme tak, aby Vám to naplnilo Vaše tužby.

Co Vám můžeme nabídnout:

 • 3 druhy termálních lázní ( vše do 10 minut autem od ubytování) – poradíme Vám přesně co to, co Vaše tělo potřebuje
 • noční romantické koupání přímo pod hvězdami
 • tradiční turecká masáž haman a jiné procedury 
 • 40 vinných sklípků s možností degustace vína
 • prohlídka města Eger a středověkého hradu
 • prohlídka místních vinic
 • a mnoho dalšího...
1.DEN : Individuálně

Program bude připraven individuálně dle přání zákazníka.

 • TERMÍN : Celoročně dle přání.. Počet volných míst: volno

Cena zájezdu je individálně spočitána na základě požadovaného programu a délky pobytu.

Penzion se nachází přímo v údolí krásných žen, které je celosvětově známé převážně svými vinnými sklípky, kterých tu najdete kolem čtyřiceti. Penzion nabízí 9 pokojů zařízených v tradičním maďarském stylu. Komfort pokojů je na vysoké úrovni a uspokojí i náročnou klientelu. Některé pokoje nabízejí krb pro poskytnutí výjimečné atmosféry.
Tradiční restaurace je součástí penzionu a nabízí Vám možnost pochutnat si na tradiční maďarské kuchyni, jako je pravý maďarský guláš nebo další místní speciality.

Penzion poskytuje:

 • Vlastní restaurace
 • 5 pokojů pro 2 osoby
 • 1 pokoj pro 4 osoby (dvě samostatné ložnice)
 • 1 pokoj pro 3 osoby (dvě samostatné ložnice)
 • 1 apartmán s krbem pro 2 osoby
 • 1 apartmán s krbem pro 4 osoby
 • Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC (některé s hydromasážní vanou)
 • Vybavení pokojů: LCD TV, klimatizace, fén na vlasy
 • Možnost grilování v zahradě
 • Venkovní jacuzzi

 

Stupeň léčení: Stupeň léčení Stupeň léčení Stupeň léčení Stupeň léčení Stupeň léčení

Kvalita ubytování: Kvalita ubytování Kvalita ubytování Kvalita ubytování Kvalita ubytování Kvalita ubytování

Kvalita stravy: Kvalita stravy Kvalita stravy Kvalita stravy Kvalita stravy Kvalita stravy

Kvalita wellness: Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness

Možnosti v okolí: Možnosti v okolí Možnosti v okolí Možnosti v okolí Možnosti v okolí Možnosti v okolí

Město EGER

Toto více než tisícileté městečko je jedním z nejznámějších míst v Maďarsku se svou slavnou minulostí, hodnotnými památkami, kvalitními místními víny a léčivými vodami. Eger je často označován nejen jako historické město, ale i jako město baroka, vína, lázeňských a termálních vod a studentů. Město a jeho okolí je známou historickou vinařskou oblastí. Obyvatelstvo se zabývá výrobou hroznů a vína již téměř 1 000 let a vyrábí vynikající vína jako Egri Bikavér, Egri Leányka, Debrői Hárslevelű, Egri Chardonnay, Egri Cabernet franc a sauvignon, Egri Merlot, Egri Kékfrankos a Kékmedoc. Přibližně 5 400 hektarů vinice ve vinařské oblasti Eger se nachází na jižních svazích pohoří Bükk. Vinařská oblast je rozdělena na dvě chráněné oblasti původu, Eger a Debrő, a dalších 19 vesnic.

EGER THERMAL

Termální lázně otevřely svoje dveře prvním návštěvníkům již v roce 1932. Mnoho turistů je považuje za jedny z nejhezčích lázní v Maďarsku. Zde patří mezi nejznámější lázně, a to hlavně pro svou léčivou vodu, která je bohatá na radon. Lázně nabízejí více než 13 druhů bazénů, najdete zde jak vnitřní, tak i venkovní. Většina bazénů je v provozu celoročně. Určitě si každý najde ten svůj, ať už toužíte po léčivé vodě s teplotou 37 °C, při které se budete těšit z relaxace a pocítíte uvolnění od každodenních starostí, nebo máte rádi sport a chcete udělat něco pro své tělo. V tom případě je k dispozici sportovní bazén s teplotou vody 26 °C. Je jenom na Vás, co si vyberete. Pro děti, ale i dospělé je tu plno zábavy v zážitkových bazénech. V lázeňském areálu jsou také turecké lázně, které byly vybudovány kolem roku 1610. Nejpozoruhodnějším bazénem v budově je velký zrcadlový bazén, jehož kouzlo je reprezentováno dekorativní zlatou kopulí přímo nad bazénem. Pokud jste si tuto krásu důkladně prohlédli, podívejte se na chvíli i dolů. Tam čeká další překvapení! Bazén je napájen z vlastního zdroje, radonová termální voda do něj vybublává mezerami mezi kamennými deskami přímo ze země a to dává koupání opravdu zvláštní zážitek a tělu blahodárnou péči. Léčivá voda má teplotu kolem 30–32 °C a jeho radonové složení je opravdu výjimečné.

Při jakých problémech Vám pomůže?

 • Kloubové choroby
 • Onemocnění páteře
 • Nemoci kostí, svalů, šlach
 • Nemoci nervové soustavy
 • Nemoci látkové výměny a deformace pohybového ústrojí
 • Nemoci vaziva a kůže s projevy kloubových poruch
 • Ženské nemoci

Léčivé termální jezero v Dejmén

Léčivé termální jezero v Dejmén se nachází v Dolině léčivých vod s termální vodou. Tato voda s obsahem sodíkovo-vápenatého hydrogenuhličitanu, tvrdých fluoridů a síry, se značným obsahem železa a kyseliny křemičité je zázrak, který obnovuje pokožku, působí proti stárnutí, vyživuje kosti, osvěží svaly a krevní oběh a harmonizuje duši. Léčivá voda je vhodná ke zmírnění příznaků revmatických onemocnění, degenerativních změn kloubů z důvodu opotřebení, osteoporózy, na doléčení po zraněních kostí nebo po ortopedických zákrocích. Celkově má příznivé účinky na pohybové ústrojí, na krevní oběh, zmírňuje příznaky zánětů kůže.  

Hlavní zásady v termálních lázních:

1.  Dodržovat doporučení ohledně času pobytu v termální vodě – většinou 20–30 min., následně minimálně 30 min. odpočinek. Vzhledem ke skutečnosti, že CK Elysium Travel Vás posílá k silně mineralizovaným léčebným pramenům, nedodržení tohoto doporučení může způsobit zdravotní obtíže

2.  Dodržovat pitný režim – min. 2,5 l čisté vody V termální vodě dochází k celkové očistě organismu, a proto je potřebné z těla vyloučit nežádoucí látky nahromaděné špatnou životosprávou. K tomu je nezbytný správný pitný režim. Do něj nepočítat čaj, džusy nebo slazené nápoje.

3.  Při pobytu v termální vodě nekonzumovat alkoholické nápoje. Konzumace alkoholu v kombinací s termální vodou, která dosahuje teploty až 40 °C, může způsobit zdravotní obtíže.

4.  Konzumovat jídla, která jsou lehce stravitelná. Čím více se budete snažit dodržovat zdravou životosprávu třeba i formou určité diety jako třeba veganské, vegetariánské nebo detoxu pomocí ovocných a zeleninových smoothies, tím více na Váš organismus budou působit blahodárné účinky léčivé vody.

5.  Snažte se být v klidu a relaxujte, dopřejte si dostatečný spánek.  Jste na dovolené a buďte v pohodě, neřešte každodenní starosti, snažte se nemyslet na práci a jiné povinnosti, které řešíte doma. Užívejte si pohodu a klid a čerpejte zázračné účinky léčivé vody. Nechte Vaše tělo a mysl harmonizovat. Budete se cítit zdravější, budete mít více energie, Vaše buňky v těle se zregenerují a budete mít nejenom pocit, že jste mladší, ale ve skutečnosti to z Vás bude i vyzařovat.

6.  Dopřejte si denně procházku v přírodě. S námi vždy cestujete na místa, kde je všude krásná příroda, která Vás přímo nabádá k relaxačním, ale i romantickým procházkám. Ať už je léto, nebo zima, příroda má vždy svoje kouzlo a může Vám nabídnout více, než si myslíte.

7.  Užívejte si místní atmosféru. Nebojte se vyzkoušet nové věci. Ať už to mají být pro Vás doteď neznámé procedury, nebo druhy tělesného cvičení, třeba i formou skupinových lekcí nabízených v našich hotelích. Je to další možnost, jak Vaše myšlenky dostat z běžného stereotypu. A můžete poznat taky spoustu nových a zajímavých lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Nezapomínejte, nikdy nejste v hotelu jen Vy sami. Maďarsko si užívají s CK Elysium Travel i další Vaši krajané.

Fotogalerie

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám nebo zavolejte. Jsme tu pro Vás.

Nevyplnujte nasledovné položky:


Google Zoznam

Mohlo by se Vám líbit

Cestujte s námi a užívejte si posvátné chvíle vaší dovolené.

Maďarské termální lázně, wellness, SPA, masáže, hluboká relaxace a uvolnění, léčebné pobyty, maďarská kuchyně a degustace kvalitního vína, to vše jen pro Vás. Cestovní kancelář na Maďarsko.

TEL: +420 702 99 00 99


DESTINACE