Zorganizujeme pro Vás firemní teambuilding v termálních lázních v Maďarsku, relaxaci a uvolnění Vašeho týmu, místní speciální catering, nápoje a cokoliv dle Vašich požadavků pro podporu týmové spolupráce, zdravých mezilidských vztahů a nastolení příjemné atmosféry na pracovišti.

Nakombinujeme pro Vás cokoliv a kdekoliv od ubytování v luxusním hotelu s termálním welness centrem, relaxací v termálních lázních s velkým množstvím masáží a lázeňských procedur, sportem na Balatonu, degustací kvalitního vína v Tokajské oblasti nebo pobyt plný zábavy v Budapešti, a to vše dle Vašich požadavků.  

Neváhejte se na nás obrátit a společně najdeme řešení a individuálně připravíme pro Váš tým firemní akci, ze které si každý z Vás odnese nezapomenutelný zážitek a Váš tým načerpá novou energii a inspiraci k dalšímu rozvoji Vaší společnosti.

Cestujte s námi a užívejte si posvátné chvíle vaší dovolené.

Maďarské termální lázně, wellness, SPA, masáže, hluboká relaxace a uvolnění, léčebné pobyty, maďarská kuchyně a degustace kvalitního vína, to vše jen pro Vás. Cestovní kancelář na Maďarsko.

TEL: +420 702 99 00 99


DESTINACE