Beauty pobyt - Beauty na přání

DO MAĎARSKA CESTUJETE BEZ ROUŠEK, BEZ TESTU, BEZ OMEZENÍ. 

Dámy, máte nějaké touhy, jak si užít dny jen pro sebe? Jak strávit dovolenou nebo prodloužený víkend? Máte nějaká přání, jak se chcete nechat rozmazlovat? Po čem toužíte nebo co jste si už dávno chtěly dopřát, a nebyl čas nebo vhodná chvíle? Jsme tu pro Vás. Pojďme se sejít v našem příjemném zázemí a popovídat si o Vašich přáních.  

Beauty na přání. Vy máte přání a my Vám ho splníme. Stačí jen okamžik a to okamžik rozhodnutí. Připravíme pro Vás pobyt v termálních lázních, kde budete hýčkat své tělo i mysl, uvolníte se, odpočinete si, zkrášlovací procedury napomůžou k větší radosti ze života, ochutnáte labužnické pochoutky a místní kvalitní víno. Spojíme relax a beauty. Vše podle Vašich požadavků. Tak co si přejete?

Vše začíná u nás v našem příjemném zázemí v kanceláři na Starém Městě Pražském. Sejdeme se a popovídáme si o Vašich přáních. Následně Vám sestavíme program tak, abyste si odpočinuly, uvolnily se, nechaly se rozmazlovat a zkrásněly. 

 • Zajištění speciálních procedur na podporu krásy a zdraví
 • Výběr nejvhodnějšího termálního pramene pro relaxaci a odpočinek
 • Zajištění SPA a wellness procedur
 • Sestavení programu zájezdu na míru
 • Využití našich osobních kontaktů v Maďarsku
 • Zabezpečení komunikace za podpory rodilého mluvčího v maďarštině
 • Zajištění dopravy
 • Sestavení programu zájezdu na míru
 • Zajištění tradičního maďarského kulturního programu během pobytu
 • Individuální přístup
1.DEN : Individuálně na základě konzultace

Program bude sestaven indivuduálně podle délky a množství procedur.

 • TERMÍN : Celoročně dle přání. Počet volných míst: volno

Cena pobytu je spočítaná individuálně podle délky pobytu a jednotlivých procedur.

Cena za konzultaci (cca 1 hod) je 900 Kč. Při objednání zájezdu se konzultace neplatí. 

Při osobní konzultaci na základě Vašich tužeb a přání pro Vás nejdříve sestavíme beauty program a vybereme vhodný termální pramen a lokalitu v Maďarsku. Následně  k sestavení beauty programu na míru a jen pro Vás využijeme náš partnerský hotel v dané lokalitě.

Stupeň léčení: Stupeň léčení Stupeň léčení Stupeň léčení Stupeň léčení Stupeň léčení

Kvalita ubytování: Kvalita ubytování Kvalita ubytování Kvalita ubytování Kvalita ubytování Kvalita ubytování

Kvalita stravy: Kvalita stravy Kvalita stravy Kvalita stravy Kvalita stravy Kvalita stravy

Kvalita wellness: Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness Úroveň SPA a wellness

Možnosti v okolí: Možnosti v okolí Možnosti v okolí Možnosti v okolí Možnosti v okolí Možnosti v okolí

Město HÉVÍZ

Malé městečko, které má velký poklad. Nachází se tu největší termální léčivé jezero v Evropě. Jen pár kilometrů od Balatonu najdete město Hévíz. Celé město se nese v lázeňské atmosféře. Místní restaurace, vínné sklípky a kavárničky svojí atmosférou Vám přímo nabízejí relax a pohodičku. Určitě si tu pochutnáte na dobrém jídle a kvalitním víně. Místní obyvatelé se svojí pohostinností Vás dostanou do harmonie a rádí Vám nabídnou pravou chuť Maďarska.

Hévízi - tó

Přírodní podklad u našich sousedů v Maďarsku nemá obdoby. Největší termální jezero v Evropě s plochou kolem 4,4 hektaru je opravdu zázračné. Jeho geotermální pramen produkuje kolem 410 litrů léčivé vody za vteřinu. Což znamená, že během 48 hodin se voda v jezeře téměř komplet vymění za novou. Léčivá energie vody je nezpochybnitelná. Pozitivní účinky pro zdraví potvrzují hlavně sami návštěvníci z celého světa. A většina z nich sem jezdí opakovaně vychutnávat zdraví prospěšnou termální vodu v jezeře, která má v létě teplotu kolem 36 °C. Máte-li zdravotní obtíže typu: revmatické, žaludeční, trávicí, gynekologické nebo onemocnění nervové či oběhové soustavy, pohybového ústrojí anebo kožní onemocnění, tak v tom případě je čas, aby jste zkusili sílu přírody a nastavili znovu rovnováhu ve svém těle. 

Město EGER

Toto více než tisícileté městečko je jedním z nejznámějších míst v Maďarsku se svou slavnou minulostí, hodnotnými památkami, víny a léčivými vodami. Eger je často označován jako historické město, ale i jako město baroka, vína, lázeňských a termálních vod a studentů.

Město a jeho okolí je známou historickou vinařskou oblastí. Obyvatelstvo se zabývá výrobou hroznů a vína již téměř 1 000 let a vyrábí vynikající vína jako Egri Bikavér, Egri Leányka, Debrői Hárslevelű, Egri Chardonnay, Egri Cabernet franc a sauvignon, Egri Merlot, Egri Kékfrankos a Kékmedoc. Přibližně 5 400 hektarů vinice ve vinařské oblasti Eger se nachází na jižních svazích pohoří Bükk. Vinařská oblast je rozdělena na dvě chráněné oblasti původu, Eger a Debrő, a dalších 19 vesnic.

Termální lázně v Budapešti

Je jenom málo hlavních měst ve světě, které Vám můžou nabídnout tak velký počet termálních lázní, jako jsou v Budapešti. Je jich tu opravdu hodně.  Od malých romantických až po rozsáhlé lázeňské komplexy, kde historie sahá do dávných časů. Výběr termálních lázní je velice důležitý. Pomůžeme Vám s volbou tak, abyste si z termálních lázní zachovali jen to nejlepší, užili si odpočinku a relaxace a načerpali sílu do života.  

Budapešť

V tomto metropolitním městě jsou možnosti téměr bez omezení. Živé centrum zábavy s ohromným přírodním bohatstvím termálních léčivých pramenů a historií. Ať už si chcete užít odpočinek, kulturu, umění nebo jenom klidné večerní procházky s atmosférou majestáního nábreží u Dunaje. Každý si tu najde  svoje potěšení. 

Markétin ostrov

Nachází se v centru Budapešti na Dunaji. Mezi jeho výjimečnosti patří nádherný rozsáhlý park nabízející široké možnosti pro sport a relaxaci. Ostrov je pro automobilovou dopravu uzavřen, tím nabízí klid a skvělé místo k odpočinku a v rámci metropole poměrně kvalitní ovzduší.

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám nebo zavolejte. Jsme tu pro Vás.

Nevyplnujte nasledovné položky:


Google Zoznam

Mohlo by se Vám líbit

Cestujte s námi a užívejte si posvátné chvíle vaší dovolené.

Maďarské termální lázně, wellness, SPA, masáže, hluboká relaxace a uvolnění, léčebné pobyty, maďarská kuchyně a degustace kvalitního vína, to vše jen pro Vás. Cestovní kancelář na Maďarsko.

TEL: +420 702 99 00 99


DESTINACE